Scroll Top
LİKİDİTE SAĞLAYICI
LİKİDİTE SAĞLAYICI NEDİR?

Likitidite sağlayıcılar ( Fiyat Sağlayıcı) , finansal piyasalarda önemli bir rol oynayan profesyonel şirketlerdir. Temel olarak, likitidite sağlayıcıları, alıcılar ile satıcıları bir araya getirerek işlem yapılabilir varlıklerin (örneğin, döviz çiftleri, emtialar, endeksler) alım satımını kolaylaştırırlar. Bu işlevleri, piyasa katılımcılarının daha iyi fiyatlarla işlem yapabilmelerini ve piyasanın düzgün bir şekilde işlemesini sağlamaya yardımcı olur.

QNI FX: Güvenİlİr Lİkİtİdİte Sağlayıcınız

QNI FX, finansal piyasalarda öne çıkan bir likitidite sağlayıcısıdır. Uzman ekibi ve teknolojik altyapısı sayesinde, müşterilerine yüksek likitidite seviyeleri sunarak kesintisiz işlem deneyimi sağlar. QNI FX olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak piyasadaki likitidite zorluklarını aşmalarına yardımcı oluyoruz.

Likitidite sağlayıcısı olarak, QNI FX aynı zamanda diğer piyasa katılımcılarına da likitidite sağlayabilir ve böylece daha geniş bir ticaret ekosistemine katkıda bulunabilir. Sunduğumuz güvenilir likitidite ile müşterilerimiz ve iş ortaklarımız, rekabetçi fiyatlarla işlem yapma avantajını elde ederler.